SG-615P 22.1184MC0
5S-SG-615P 22.1184MC0
SG-615P 22.1184MC0
OSC XO 22.1184MHZ CMOS TTL SMD
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:SG-615
Type:XO (Standard)
Frequency Stability:±100ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max):23mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SOJ, 5.08mm pitch
Size / Dimension:0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm)
Height - Seated (Max):0.185" (4.70mm)
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated